Klopp: Coutinho nije u sastavu za City

Premier League 8. ruj 201714:33 > 14:37
Jan Kruger Getty Images Sport

Menadžer Liverpoola Jurgen Klopp rekao je da je potrebno da se Philippe Coutinho postupno uvodi u momčad pred nastavak sezone.

Imao sam konstruktivan razgovor s njim, sve bolje trenira, u dobrom je stanju, ali smo donijeli odluku da ne bude u sastavu za City. On je s time u potpunosti suglasan. Očekuje nas sedam utakmica za tri tjedna, neće biti vremena za trening, zato ga moramo postupno uvoditi pred nastavak sezone“, rekao je njemački stručnjak.

Coutinho, koji je transfer-sagom s Barcelonom bio jedna od glavnih tema prijelaznog roka, još uvijek nije odigrao nijedan susret za Redse u novoj sezoni.

Za razliku od njega, novo pojačanje kluba s Anfielda, Alex Oxlade-Chamberlain imati će priliku debitirati za novi klub ovog vikenda.

Liverpool u subotu očekuje derbi kola protiv Manchester Cityja na Etihadu. Taj susret je na programu od 13.30 sati uz izravan prijenos na SK.

Poslije tri odigrana kola i jedan i drugi sastav imaju po sedam bodova i nalaze se na diobi druge pozicije, zajedno sa Huddersfieldom i WBA, iza Manchester Uniteda.