Moćni United s nova 4 gola do bodova u Premier ligi

Premier League 19. kol 201715:13 > 15:21
Harry How, Getty Images Sport

Na gostovanju kod Swansea u Walesu, u sklopu 2.kola Premier lige, Manchester United se na kraju prošetao do pobjede i vrlo uvjerljivo slavio.

Trebalo je neko vrijeme Unitedu da slomi otpor na Libertyu, a onda kada je brava otključana, pogoci su padali kao na tekućoj vrpci da bi na kraju završilo 0-4.

Bailly je u 45. donio 0-1 gostima, a onda u nastavku Swansea pada i u svega nekoliko minuta primaju tri gola. Po jedan su zabili Lukaku, Pogba i Martial, a za dva od tri je asistent bio Mkhitaryan, a za jednog i Pogba. Ovom pobjedom Manchester Utd. je s gol razlikom 8-0 nakon prva dva kola na vrhu, budući su sa 4-0 slavili i protiv West Hama u prvom kolu, a Swansea ostaje s 1 bodom kojega su zaradili remijem kod Southamptona u prvom kolu.