Spursi žele Ajaxovog braniča, ne puštaju Eriksena

Dan Mullan, Getty Images Sport

Tottenham je na pragu dovođenja prvog pojačanja u ljetnom prijelaznom roku. U London bi mogao doći branič Ajaxa Davinson Sanchez, a da klub ima velike ambicije pokazuje i to da su odbili ponudu Barcelone za Eriksena.

Dovođenje 21-godišnjeg Kolumbijca, koji je od 2016. u Ajaxu, moglo bi se promatrati kao investiranje u budućnost, budući da Sanchez igra na poziciji stopera, dobro popunjenoj u Tottenhamu. Ipak, ponuđeno je Ajaxu 35 milijuna funti i transfer je vrlo blizu realizacije.

Ovo bi bio prvi dolazak u londonski klub, ali ni odlasci nisu bili česti. Otišao je samo Kyle Walker, a ovih dana se priča o tome da bi Christian Eriksen mogao u Barcelonu, zamijeniti Neymara. Međutim, iz Tottenhama su samo glatko odbili ovu ideju, uz obrazloženje da Eriksen nije na prodaju.