United čeka transfer Mbappea u Real

Jan Kruger/Getty Images

Transfer Kyliana Mbappea iz Monaca u Real Madrid mogao bi povoljno utjecati na prelazak Garetha Balea u Manchester United, piše "Independet".

Interes Uniteda za Velšanina nikad nije prestalo, ali je činjenica da je došlo u zastojima u pregovorima dva kluba.

Postoje izvori bliski  Realu koji tvrde da će kraljevskom klubu dobro doći novac od prodaje Balea kako bi pokrili dio transfera od čak 160 milijuna eura, koliko će morati platiti Monacu za Mbappea.

S druge strane, ima i onih koji zastupaju tezu da bi Madriđani prodali Balea Manchester Unitedu kako bi se oslobodilo mjesto za Isca, koji se odlično snašao u finalu Lige prvaka, umjesto velškog nogometaša.

Mourinho je nedavno sa osmijehom na licu odgovarao novinarima na pitanja vezana za transfer Balea u engleski klub, a poznato je da sam nogometaš gaji simpatije prema Crvenim vragovima, kao i da bi iz Reala otišao samo u ovaj klub.

Jedino bi Manchester City mogao pomrsiti račune Unitedu i pošalje neku financijski odličnu ponudu za napadača.

Međutim, sam Bale  za sada nije zainteresiran za prelazak u City.

Nema sumnje da mnogi sa nestrpljenjem čekaju transfer Mbappea u Real Madrid, ostaje nam vidjeti hoće li do njega ovog ljeta uopće i doći….