Lewandowski na meti Chelseaja

Getty Images Sport, Alexander Hassenstein, Bongarts

Trener Chelseaja Antonio Conte nedavno je SMS porukom priopćio Diegu Costi kako ne računa na njega, pa je klub u potrazi za napadačem.

Mediji na otoku već neko vrijeme pišu kako je velika želja Chelseaja igrač Romelu Lukaku, ali čini se da su sada našli još bolje rješenje – Roberta Lewandowskog.

Centarfor Bayerna je nezadovoljan u svom klubu jer u posljednje vrijeme stvari ne funkcioniraju najbolje. On je zamjerio treneru i suigračima što mu nisu pomogli da postane prvi strijelac Bundeslige, već ga je u posljednjem kolu pretsigao nogometaš Borusije iz Dortmunda Pierre-Emerick Aubameyang.

Mediji u Engleskoj su naveli kako Chelsea želi iskoristiti tu situaciju kako bi ga doveo u svoje redove.

“Robert mi je rekao da nema podršku i kako mu trener nije pomogao da u posljednjem kolu osvoji titulu najboljeg strijelca prvenstva. Razočaran je kao nikada prije, nadao se velikoj podršci Bayerna”, rekao je  menadžer Roberta Lewandowskog.