Neville: Cristiano, dobrodošao kući; Pepe: Idemo u PSG

Shaun Botterill, Getty Images

Nekadašnji obrambeni nogometaš Manchester Uniteda Phil Neville vjeruje kako klub s "Old Traforda" može iskoristiti probleme Cristiana Ronalda u Španjolskoj i ovog ljeta angažirati portugalskog asa.

Najbolji igrač prvaka Europe i Španjolske je na meti poreznih vlasti zbog utaje poraza i navodno je odlučio promijeniti državu.

Dobrodošao kući“, napisao je Neville na svom Twitteru.

Ako je vjerovati medijima Ronaldo je odlučan napustiti “Santiago Bernabeu”, a proteklih dana trener Zinedine Zidane i kapetan Sergio Ramos su ga pokušali uvjeriti da ostane u Maridu.

Pored Uniteda interesza Portugalca pokazao je i PSG, koji nudi 130 milijuna eura i plaću od 30 milijuna godišnje, kao i klubovi iz Kine.

“Marca” prenosi riječi dojučerašnjeg Ronaldovog suigrača iz Reala i partnera iz nacionalnog tima Pepea, koji je u pregovorima sa PSG-om.

Idemo u PSG zajedno“, obratio se Pepe Ronaldu.