Arsenal ne štedi: Na listi želja najskuplji nogometaši

Jordan Mansfield/Getty Images

U Arsenalu su odlučili "odriješiti kesu" i konačno dovesti neka zvučna pojačanja, koja bi značajno doprinijela ekipi.

Trener Arsenala Arsene Wenger do sada je uglavnom dovodio mlade, perspektivne nogometaše za mali novac koji su kasnije stekli punu afirmaciju igrajući za taj klub.

Međutim, kako su ljudi u klubu i navijači željni trofeja, shvatili su da će za tako nešto ipak morati izdvojiti veću količinu novca i dovesti neke od najtraženijih nogometaša današnjice.

Prvi pik je svakako Kylian Mbappé, za kojeg su spremni ponuditi čak 100 milijuna eura, ali čini se da od tog posla nema ništa jer Monaco ga jednostavno ne želi prodati ovog ljeta.

Na popisu Wengerovih želja nalazi se i Riyad Mahrez, Alexandre Lacazette, Arda Turan…

Ostaje nam vidjeti hoće li nova klupska politika uroditi plodom.