A De Gea? "Molimo vas, nemojte prodati Navasa"

David Ramos, Getty Images

Nogometaši Real Madrida obratili su se predsjedniku kluba Florentinu Perezu s molbom da u ljetnjoj pauzi ne proda golmana Keylora Navasa.

“Marca” prenosi da je podršku 30-godišnjem čuvaru mreže dao i trener dvostrukog uzastopnog prvaka Europe i prvaka Španjolske Zinedine Zidan.

Ranije je kapetan “kraljevskog kluba” Sergio Ramos javno podržao Navasa, koji je prošle sezone u 41 utakmici primio 50 golova.

Mediji u Španjolskoj i Engleskoj mjesecima pišu da Perez na “Santiago Bernabeu” želi vidjeti golmana Manchester Uniteda Davida de Geu, a Navas je više puta poručio kako je spreman boriti se za svoje mjesto u Realu.

Navas je 2014. godine iz Levantea došao u Madrid, a igrao je još za Levante, Albacete i Saprissu.