United odbio Realovih 68 milijuna za De Geu

Getty Images/Julian Finney

Prema pisanju engleskog Sky sporta Manchester United odbio je ponudu Real Madrida od 68 milijuna eura za Davida De Geu.

Španjolski golman bio je minutima daleko od Reala u kolovozu 2015. godine, ali je dogovor propao i on je produžio ugovor sa Unitedom do 2019. godine.

Real je ponudio više nego tri puta veću sumu od one koju je United platio Atleticu kada je 2011. doveo španjolskog prvog golmana.

Ipak, očigledno je da klubu sa Old Traforda novac nije neophodan u ovom trenutku, a na svijetu nema puno golmana kvalitetnih kao David De Gea.

Treba još vidjeti kako će igrač reagirati na ovaj potez kluba, a zanimljivo je da on nije bio prvi izbor u finalu Lige Europe, već je mrežu branio Sergio Romero.