Milner tragičar, Southampton uzeo bod na Anfieldu

Premier League 7. svi 201716:26 > 16:29
Alex Livesey/Getty Images

Nogometaši Liverpoola i Southamptona odigrali su 0:0, u dvoboju 36. kola engleske Premier lige.

Momčad Jürgena Kloppa nije uspjela probiti obranu Southamptona, a tragičar ‘Crvenih’ je James Milner kojem je u 66. minuti goman Forster obranio penal.

Liverpool više ne ovisi o sebi u borbi za mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka. Sada na trećem mjestu ima 70 bodova, jedan više i utakmicu više od Manchester Cityja i pet više i dvije utakmice više od Manchester Uniteda.

Domaćin je dominirao na Anfieldu u većem dijelu susreta, imao je 65% posjeda lopte, imao je čak 17 udaraca ka golu Forstera, ali ipak nije pronašao rješenje. U domaćem sastavu svih 90 minuta odigrao je Dejan Lovren.

Southampton je poslije ovog remija 10. na tablici sa 42 boda, ali iz 34 utakmice.