Conte: Nemam kristalnu kuglu, ne znam ostaje li Hazard

Richard Heathcote, Getty Images)

Trener Chelseaja Antonio Conte ne može garantirati ostanak Edena Hazarda u svom timu i slijedeće sezone.

Belgijanac, koji je 2012. godine došao na Stamford Bridge, ima ugovor do 2020, ali je Real Madrid baš zagrizao da ga dovede.

“Mislim kako je nemoguće da preuzmem odgovornost – ne samo za Edena, nego i za bilo kog drugog igrača. U takvim situacijama klub donosi konačnu odluku. Mislim kako nije ideja da se proda Hazard, moramo poboljšati tim, ali u nogometu postoji i volja igrača – budućnost ne znam, nemam kristalnu kuglu“, kaže Conte prije utakmice s Evertonom (nedjelja, 15.05).

Hazard ove sezone ponovo blista, postigao je 15 golova i pet asistencija u Premier ligi.

“Sve je moguće u nogometu. Mislim da je Eden sretan sa nama, mislim da mu je i obitelj sretna u Londonu. Navijači ga vole i smatram da je puno pozitivnih stvari koje mogu utjecati da ostane i da pokuša dosegnuti najviši nivo sa klubom. Ne zaboravite, naš cilj je da osvojimo svako natjecanje u kojem nastupamo“, dodao je talijanski stručnjak.

Chelsea je prvi na tablici Premier lige sa 78 bodova, četiri više od Tottenhama.