Lovren potpisao novi ugovor s Liverpoolom

Dave Thompson/Getty Images

Hrvatski nogometaš Dejan Lovren potpisao je novi ugovor s engleskim klubom Liverpoolom.

David Cannon/Getty Images

Branič Liverpoola Dejan Lovren potpisao je novi ugovor  koji će ga vezati za “Redse” do 2021. godine, a trebao bi zarađivati 100 000 funti tjedno.

Veliko je to priznanje za našeg nogometaša koji je prošle sezone imao puno problema s ozljedama. Lovren je bio oduševljen potpisom novog ugovora.

Mislim da je ovo poseban dan za mene i moju obitelj. Najsretniji sam na svijetu. Još jedan san je ispunjen. Uvijek mi je bo san ostati dugo u klubu kojeg volim, a to je Liverpool. Nakon svega što se dogodilo u početku, u posljednje dvije sezone mislim da sam bolji nego u prvoj. Klub me zato nagradio. Vjerovali su u mene, kao i navijači. To poštujem. Zadovoljan sam ovdje sa svime i želim ostati što je dulje moguće, biti dio ove obitelji još puno godina“, rekao je Lovren.

Njemački trener na klupi Liverpoola Jurgen Klopp i ranije je najavljivao kako je Lovren stožerni igrač njegove obrane i oduševljen je što je Hrvat produžio ugovor s Liverpoolom.

Lovren je dosad igrao za Dinamo, Lyon i Southampton, a ovo mu je treća sezona u Liverpoolu.