Engleski klubovi stoje u redu za Perišića

Paul Gilham/Getty Images

Nogometni klubovi Arsenal i Chelsea zainteresirani su za hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića, prenosi britanski portal „Goal“.

28-godišnji hrvatski reprezentativac je od 2015. godine u milanskom Interu, koji je njegovu odštetu Wolfsburgu platio 19 milijuna eura. Prije toga Perišić je igrao i za Borussiju iz Dortmunda.

Perišić je u dosadašnjem tijeku sezone postigao devet golova i upisao osam asistencija, a njegov ugovor s talijanskim prvoligašem istječe 2020. godine.

Hrvatski nogometaš je, navodno, svoj transfer u Premier ligu označio kao ‚gotovo siguran‘, a njegova tržišna vrijednost trenutno iznosi 25 milijuna eura.

Pored Arsenala i Chelsea, želi gai Manchester United u svom timu. Britanski „Sun“ navodi kako bi Perišić mogao biti realna alternativa Osmanu Dembeleu, u slučaju da Jose Mourinho ne uspije u namjeri da ga dovede na Otok.