Izvor: David Ramos, Getty Images
Nogomet 16.04.2017 | 18:57

Chelsea zaustavljen na Old Traffordu

Manchester United svladao je s 2:0 Chelsea i učinio borbu za titulu i vrh tablice dodatno zanimljivom.

Marcus Rashford

Izvor: Getty images/Mark Robinson

Već u osmoj minuti, Marcus Rashord doveo je Manchester United u vodstvo.Igrači Chelseaja žalili su se da je Herrera igrao rukom na početku akcije, ali sudac je pokazao da se akcija nastavi prije nego što je Herrera poslao loptu u prazan prostor za Rashforda koji je bio siguran pri udarcu i matrirao Asmira Begovića.Nije do poluvremna bilo puno prilika, pa se ni rezultat nije mijenjao.

U 49. minuti Ander Herrera pucao je ka golu sa distance, a lopta je na putu ka mreži zakačila i Zoumu. Herrei je ovo prvi gol u sezoni u Premier ligi.Marcus Rashford imao je i prliku da pobjedu Manchester Uniteda učini uvjerljivijom, ali je Begović uspio zaustaviti njegov udarac u 61. minuti.

Nije Chelsea stvarao prave prilike, izgledali su Plavi umorno na terenu, a Mourinhova momčad nastavila je seriju utakmica bez poraza u Premier ligi u kojoj ih nitko nije pobijedio u posljednja 22 susreta.Upravo su posljednji dvoboj Crveni vragovi izgubili od Chelseaja sredinom listopada.