United za Perišića nudi 60 milijuna eura?

Valerio Pennicino, Getty Images Sport

Proteklih nekoliko tjedana nogometnom Europom kruži informacija da je krilo Intera Ivan Perišić prvi na popisu želja Jose Mourinha za narednu sezonu. Po svemu sudeći rukovodstvo kluba sa "Old Traforda" ispunit će želju Portugalcu.

Kako prenosi talijanska “Gazzeta Delo Sport”, MAnchester United spreman je platiti 60 milijuna eura za usluge hrvatskog reprezentativca.

U tekstu se navodi da ‘Crveni vrsgovi’ žele što prije završiti transfer jer i Chelsea želi Perišića u svojim redovima.

S druge strane, navijači najtrofejnijeg engleskog kluba smatraju kako Perišić nije pravo pojačanje jer na toj poziciji igraju Marcus Rashford i Anthony Martial, koji predstavljaju budućnost tima.

Zbog financijskog fair playa, Inter je prinuđen prodati nekog od nositelja igre, a s obzirom na to da nameravaju graditi ekipu oko Maura Icardia, izbor je pao na Perišića.

Perišić je stigao u Inter 2015. godine nakon odličnih igara u njemačkom Wolfsburgu. Za Inter je do sada odigrao 68 susreta na kojima je postigao 18 golova.