Costa: Idem u Kinu ako me Chelsea pusti

Premier League 22. ožu 201716:24 > 16:27
Dan Mullan/Getty Images

Napadač engleskog premierligaša Chelseaja Diego Costa poručio je kako će ovoga ljeta preseliti u Kinu ukoliko ga vodstvo 'Bluesa' pusti.

Clive Rose/Getty Images

Brazilac sa španjolskom putovnicom je otkrio kako je već ove zime bio korak do prelaska u Kinu, ali ga menadžer londonskog kluba Antonio Conte nije pustio.

“Trenutačno sam sretan u redovima Chelsea, ali sutra će Kinezi ponovo doći i ukoliko me klub pusti onda ću otići,” priznao je 28-godišnji napadač.

Costa je otkrio kako se prošlog ljeta želio vratiti u Atletico Madrid iz kojeg je 2014. preselio u London. Međutim, transfer je propao jer čelnici Atletica nisu imali strpljenja pa su angažirali Kevina Gameira.

“Uradio sam sve što sam mogao. Međutim, Atletico nije želio još malo pričekati. Kada jer u klub stigao Conte prvi dan sam mu kazao kako želim otići. Bio je zbunjen i ljut, ali srećom sam kasnije počeo davati golove,” priznao je Costa.

Otkako je stigao u redove Chelsea Brazilac je u 109 nastupa zabio 55 golova, a ugovor za Chelsea veže ga do 30. lipnja 2019.