Klopp: Can ima budućnost na Anfieldu

Premier League 20. ožu 201714:13 > 14:15
Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Jurgen Klopp i Emre Can slažu se da je njemačkom nogometašu mjesto u LIverpoolu i da u tom klubu leži njegova budućnost.

Nakon remija na gostovanju Manchester Cityu, Klopp nije štedao riječi hvale za Cana naglašavajući kako se njih dvojica slažu po pitanju Canove budućnosti za koju je Klopp uvjeren da je upravo na Anfieldu.

“Dobro. Ponovo dobro”, kratko je rekao Klopp kada su ga pitali da ocjeni Canov nastup protiv Manchester Citya.

“Imao je problem sa preponom. Ne bi se puno igrača odlučilo igrati u takvoj situaciji. Puno smo razgovarali o tome treba li ga poštedjeti za ovaj dvoboj. Bilo je nekoliko utakmica na kojima smo to mogli napraviti, ali sada nije bilo tako. Imamo probleme sa ozljedama i to nam komplicira stvari, ali što se Cana tiče on je mogao igrati protiv Citya”, objasnio je Klopp nakon utakmice.

“Odigrao je vrlo agresivno, sa puno dobro odigranih susreta. Napravio je nekoliko faulova, ali ih je više istrpio. Mislim da je pružio jako dobru igru”, dodao je Klopp odbacujući navode kako Can na ljeto napušta Liverpool jer mu ugovor sa klubom vrijedi još godinu dana.

“Ta priča oko Emrea je samo medijski navodi. Mi smo uvjereni da mu je mjesto ovdje. On je uvjeren u to. I ja također. Doći će i do novog ugovora. A i ako ne dođe sve je to normalno. U ovom trenutku je sve kako treba biti”, rekao je Klopp.