Transparenti protiv Wengera: WBA bolji od Arsenala

Premier League 18. ožu 201715:14 > 15:35
Matthew Lewis/Getty Images

Arsenal ne može pronaći izlaz iz krize. Ili ga Arsene Wenger ne može pronaći. Arsenal je sve dalje od top 4 u Premier ligi. Od West Broma su izgubili i svoju četvrtu od zadnjih pet utakmica u ligi. Na tribinama su navijači Arsenala istaknuli niz natpisa protiv Wengera pozivajući ga da napusti klub.

Dawson je doveo WBA u vodstvo u 12. minuti, ali da možda neće biti sve tako sivo za Arsenal najavio je Alexis Sanchez u 15. minuti kada je poravnao rezultat.

Ipak sve pozitivno za Arsenal ostalo je samo u najavi.

WBA je odigrao odlično drugo poluvrijeme.

Domaći manager Pulis pogodio je s izmjenama. U 54. minuti na travnjak je poslao Robsona-Kanua koji je zabio samo minutu nakon ulaska u igru. Konačnih 3:1 postavio je Dawson u 75. minuti.

U 38. minuti susreta ozlijedio se vratar Peter Cech, a na golu Topnika zamijenio ga je Ospina.

Arsenal je sada na petom mjestu s pet bodova manje od Liverpoola koji je četvrti. Klub iz Londona ima i susret manje.