Ibrahimović: Ja sam kao Indiana Jones

Premier League 17. velj 201711:21 > 11:22
Shaun Botterill, Getty Images Sport

Zlatan Ibrahimović hat-trickom je donio pobjedu Manchester Unitedu u prvom susretu šesnaestine finala Lige Europe protiv St. Etiennea i stigao do 23 gola u dresu Uniteda otkako je prošlog ljeta stigao u klub, a nakon utakmice je u svom stilu briljirao u izjavama.

Getty Images/Laurence Griffiths

Šveđanin se nada trofejima u Ligi Europe i Liga Kupu u kojem United igra finale sa Southamptonom idućeg tjedna i kaže da uvijek i u svakom klubu teži maksimalnom uspjehu.

“Za mene je svaki trofej nevjerojatan. Svugdje gdje sam igrao osvajao sam trofeje i ako uspijem osvojiti nešto i sa Unitedom bit ću presretan”, kaže Ibrahimović.

“Svi koji me poznaju znaju da uvijek dajem svoj maksimum. Gdje god da odem pobjeđujem, ja sam kao Indiana Jones“, kaže Zlatan.

St. Etienne je klub protiv kojeg je Ibrahimović postigao najviše golova, ukupno 17, a i na taj podatak se uspio našaliti: “Postigao sam nekoliko golova protiv njih, ne fokusiram se nikada na pojedine suparnike, samo se trudim raditi svoj posao, da radim ono u čemu sam dobar.”