Gerrard ponovno u Liverpoolu, ali kao trener

Andrew Powell/Liverpool FC via Getty Image

Legendarni engleski nogometaš Steven Gerrard vraća se ponovno u svoj klub Liverpool, ali ovaj puta u drukčijoj ulozi.

Legenda Liverpoola Steven Gerrard ponovno se vraća u svoj klub. Nakon što je u dresu Redsa proveo 17 godina, odigrao čak 504 utakmice i zabio 120 golova, ovaj puta se vraća u ulozi trenera. Gerrard će biti trener u akademiji kluba s Anfielda i tako će započet svoju novu karijeru. Sjajni nogometaš je zadnje dvije sezone proveo u Americi u MLS ligi, a sada se ponovno vraća u Europu i Englesku. Sam Gerrard je oduševljen povratkom u Liverpool.

Jako sam sretan što sam se vratio u svoj klub. Razgovarao sam s čelnicima i nisam se želio vratiti samo zbog toga što je to moj dom, nego i jer sam želio ponuditi pomoć te svojim znanjem biti na usluzi. Također, ovo je idealna prilika da napredujem kao trener i jedva čekam da počnem raditi” izjavio je dugogodišnji kapetan kluba.

I sam Jurgen Klopp je izrazio zadovoljstvo povratkom Gerrarda, za kojeg je ranije izjavio da su mu vrata Livepoola uvijek otvorena.