Klopp bi mogao ostati bez ”jednog od najboljih ljudi”

Premier League 28. stu 202011:24 0 komentara

Menadžer Liverpoola Jürgen Klopp tvrdi da problemi s pregovorima o produljenju ugovora jednog od njegovih standardnih igrača nisu utjecali na njihov odnos.

Nizozemskom reprezentativcu Georginiju Wijnaldumu idućeg ljeta istječe ugovor, što znači da od 1. siječnja može pregovarati s drugim klubovima, dok su razgovori o njegovom ostanku na Anfieldu zapeli.

Wijnaldum je u posljednje vrijeme dosta povezivan s Barcelonom, ali postoji interes i drugih klubova za igrača koji je bio ključni dio uspjeha Liverpoola u zadnje tri godine. Nizozemac je zabilježio 201 nastup za Redse, od kojih je samo u 28 ušao s klupe.

”Bio bih sretan da ostane ovdje. Prilično sam sretan njime, što možete vidjeti i po tome koliko igra. Uvijek odigra jako dobro. Iskreno, ne mogu se sjetiti puno loših utakmica”, rekao je Klopp.

”Gini je jedan od najboljih ljudi koje sam ikad upoznao i jedan od najboljih igrača koje sam ikad trenirao, a izvanredna je osoba, tako da uopće nemam problema. Igrao je i odigrat će svoje sve do posljednjeg dana ugovora, ne sumnjam u to”, zaključio je menadžer Liverpoola.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!