Sprema se veliki posao u WBA, sve ovisi o Biliću

(Photo by Nick Potts - Pool/Getty Images)

Klub s Hawthornsa nije najbolje krenuo u novu sezonu, zbog čega bi moglo doći do prodaje

Većinski vlasnik WBA pregovara s neimenovanom američkim grupacijom o prodaji kluba za oko 150 milijuna funti, piše engleski Telegraph.

Guochuan Lai je većinski vlasnik kluba preko svoje kompanije Yunyi Guokai Sports Development Limited, a klub je kupio od Jeremyja Peacea u ljeto 2016. godine za 200 milijuna funti.

Kineski biznismen u ovom trenutku traži 150 milijuna funti, ali američke tvrtke se nadaju kako bi mogli dobiti klub s Hawthornsa za nešto manju cijenu, ali i tu postoji caka.

Ako Bilić i njegova momčad nastave s lošim rezultatima i ozbiljno krenu prema ispadanju iz lige, cijena bi trebala dodatno pasti. Amerikanci se, dakle, nadaju Bilićevom neuspjehu.

Bilićeva momčad trenutno se nalazi na 19. mjestu u Premier ligi sa smo tri osvojena boda u devet utakmica.