PL: Novi poraz Sheffielda, opet nemoćni prema naprijed

Catherine Ivill/Getty Images

Nogometaši West Hama pobijedili su Sheffield United na gostovanju u devetom kolu Premier lige rezultatom 1:0 i time dodatno produbili krizu domaćina.

Tako je Sheffield United ostao na zadnjem mjestu prvenstvene ljestvice sa jednim bodom i tek četiri postignuta gola. A prošle sezone nakon 9. kola Sheffield United bio je deveti sa 12 bodova.

Pobjedom Evertona 3-2 na gostovanju kod Fulhama započeo je nedjeljni program 9. kola, a gostujuća momčad je na londonskom Craven Cottageu postigla sva tri pogotka u prvih 35 minuta. Dvostruki strijelac bio je Dominic Calvert-Lewin (1, 29), a jedan pogodak dodao je Abdoulaye Doucouré (35). Za Fulham su zabili Bobby Reid (15) i Ruben Loftus-Cheek (70).
Everton je ovom pobjedom prekinuo niz od tri poraza i sa 16 bodova došao je do šestog mjesta. Fulham je ostao na četiri boda i na 17. poziciji, točno iznad zone ispadanja.

U nedjelju se još sastaju Leeds – Arsenal (17.30 sati) i Liverpool – Leicester (20.15).