Navijači Evertona zažalili: Ne shvaćam prodaju Vlašića

Premier League 27. lis 202010:53 > 11:06
Foto: Epsilon/Getty Images

Navijači Evertona pokrenuli su raspravu na društvenim mrežama oko prodaje Nikole Vlašića, koji ne prestaje briljirati u moskovskom CSKA

Nikola Vlašić zabio je novi, čudesni pogodak za CSKA. S time da je u pobjedi od 5:1 zabio ukupno dva gola i još jednom potvrdio klasu. U cijeloj priči najviše žale navijači Evertona, koji ne mogu preboljeti što ga je njihov klub pustio za samo 14 milijuna funti, nakon što je doveden iz Hajduka za 10 milijuna 2017. godine.

U to vrijeme na klupi Evertona bio je Ronald Koeman koji je doveo Vlašića u klub, ali Koeman je brzo dobio otkaz te je Vlašić pao u drugi plan. Nakon samo 19 nastupa, dva gola i jedne asistencije, prodan je u CSKA, gdje je postao najbolji veznjak ruske lige i standardni reprezentativac Hrvatske.

23-godišnjak trenutno iza sebe ima 27 golova u 80 nastupa za ruskog velikana, a uz to je podijelio i 19 asistencija. Toffeesi su u njemu vidjeli neki potencijal, ali nikad nisu imali strpljenja i ubrali plodove njegove eksplozije. O svemu su se oglasili i navijači Evertona na Twitteru.