The Sun: Bilić bijesan nakon jednog poteza vodstva WBA

(Photo by Carl Recine - Pool/Getty Images)

WBA je remizirao s Brightonom, momčad koju vodi Slaven Bilić trenutno drži 17. mjesto u Premier ligi

Hrvatski trener Slaven Bilić i dalje čeka na prvu pobjedu u Premier ligi, nakon šest kola njegov WBA trenutno je na omjeru od tri poraza i tri remija. Očito je da Biliću trebaju pojačanja za ostanak u Premier ligi, no vodstvo kluba očito ne mari za to previše.

Naime, The Sun piše kako je Bilić bio bijesan kada je saznao za potez vodstva kluba. No, u klubu se pravdaju kako je to bila ponuda koja se nije mogla odbiti. WBA je navodno zaradio pet milijuna eura za igrača kojem je ugovor trajao do 2022. godine i koji je imao tjednu plaću od 80.000 eura.

Hegazi je bio u West Bromu od ljeta 2017. te je u 104 susreta postigao četiri gola.