Abramovič nema više strpljenja, Lampardu ultimatum

Pool, Getty Images

Vodstvo londonskog kluba potrošilo je silne milijune na nove igrače, ali čini se da zasad ne funkcionira sve onako kako bi trebalo

Klub sa Stamford Bridgea je za ovu sezonu doveo nekoliko zvučnih pojačanja te se na početku sezone očekivalo da krenu uraganski, međutim zasada ništa od toga.

Engleski mediji tvrde da je Abramovič na rubu da prelomi i promijeni trenera, pa je dao ultimatum Lampardu, a razumljivo da nema strpljenja s obzirom na to koliko je novca na pojačanja potrošio minulog ljeta.

Clive Mason/Getty Images

Posebice je zanimljiv bio zadnji dvoboj u kojem je Chelsea vodio protiv Southamptona gdje su imali vodstvo od 2:0, na kraju sve to prosuli te je završilo 3:3. Chelsea danas kreću s nastupima u Ligi prvaka, prvi protivnik je Sevilla.

Ukoliko u narednih mjesec dana Chelsea ne proigra i ne krene sa pobjedama, Lampard bi mogao biti smijenjen, a za njegovog nasljednika spominje se bivši trener Milana i Juventusa Massimiliano Allegri.