Laurence Griffiths/Getty Images

18.10.2020 | 19.36 > 19:38

Ludnica u Londonu, Spursi ispustili tri gola prednosti!

Nevjerojatna utakmica odigrala se na stadionu Tottenhama koji je vodio 3:0, a onda je West Ham u 12 minuta došao do vrijednog boda

Nogometaši Tottenhama ispustili su tri pogotka prednosti odigravši 3-3 protiv West Ham Uniteda u susretu petog kola engleskog nogometnog prvenstva.

Spursi su nakon svega 16 minuta imali 3-0 i činilo se kako će rutinski doći do pobjede s kojom bi skočili na drugo mjesto ljestvice.

Momčad Josea Mourinha je 3-0 imala sve do 82. minute, no u samoj završnici primila je tri gola za nevjerojatan povratak "Čekičara". Pogodak za 3-3 zabio je Manuel Lanzini u četvrtoj minuti nadoknade pogodivši sa više od 25 metara same rašlje.

Domaćin je poveo u već u prvoj minuti golom Son Heung Mina na asistenciju Harryja Kanea. U osmoj minuti Kane je zabio za 2-0, da bi u 16. minuti zabio svoj drugi gol na utakmici za visokih 3-0. No, gosti se nisu predavali.

U 82. je smanjio Fabian Balbuena, tri minute kasnije Davison Sanchez je zatresao vlastitu mrežu za 3-2, da bi Lanzini fantastičnim udarcem u sudačkoj nadoknadi izjednačio.