beIN: Van Dijk će izvan pogona biti čak sedam mjeseci!

(Photo by Laurence Griffiths/Getty Images)

Nizozemski branič doživio je neugodnu ozljedu na Goodison Parku zbog čega ga je u 11. minuti morao zamijeniti Joe Gomez

Everton i Liverpool su remizirali u gradskom derbiju na Goodison Parku odigravši 2:2. Fantastična je to bila utakmica gdje se moglo vidjeti mnoštvo prilika i s jedne i s druge strane, a na kraju je i Liverpoolu poništen pogodak kojim bi vrlo vjerojatno odnijeli sva tri boda.

No, ono što treba brinuti Kloppa je ozljeda najveže zvijezde Virgila van Dijka, Bein Sport objavio je da su Nizozemcu otišli ligamenti koljena te ga neće biti na terenu između sedam i osam mjeseci.

Van Dijka je teško ozlijedio vratar Evertona Jordan Pickford koji je s dvije noge uletio u koljena u šestoj minuti, a odmah nakon toga je i morao napustiti igru.

Nogometaši Liverpoola tražili su jedanaesterac, ali Van Dijk je bio u zaleđu pa je Pickford prošao bez kazne, a gosti bez udarca s bijele točke.