Filip Benković pronašao novi klub

Premier League 16. lis 202022:02 > 22:04
Harry Trump / Stringer

Bivši igrač Dinama, a kasnije Leicestera, Celtica i Bristol Cityja, Filip Benković ponovno će zaigrati u Championshipu.

Bez prave minutaže u Leicesteru, Filip Benković potražio je priliku u drugoligašu Cardiffu gdje će igrati do kraja aktualne sezone kao posuđeni igrač.

Dvadeset i trogodišnjak je tako nastavio svoja putovanja po Velikoj Britaniji, a tamo gdje je trebao napraviti karijeru jednostavno tako nešto ne uspjeva učiniti. Trener Brendan Rodgers i dalje ga ne vidi u planovima Lisica pa je logično da se Benković kao igrač gradi u drugom klubu.

Cardiff za cilj ima izboriti Premier ligu pa će iz tog aspekta imati veliki motiv dokazati da i pripada u najjači rang engleskog nogometa.

Iako je prijelazni rok na međunarodnoj razini završio prije dva tjedna, engleski klubovi su međusobno mogli poslovati sve do petka.