Biliću ispunjena želja, WBA doveo veliko pojačanje

(Photo by Nick Potts - Pool/Getty Images)

U petak je posljednja šansa klubovima Premijer lige da se eventualno dodatno pojačaju igračima iz nižih liga Engleske.

Prijelazni rok u Europi službeno je završen još petog listopada, ali su u Engleskoj klubovima Premier lige produžili rok i to samo za transfere igrača iz Championshipa i drugih nižih liga u Engleskoj.

Ostaje vidjeti da li će se dogoditi još neki zanimljiv transfer u “minut do 12”, točnije do 17 sati po lokalnom vremenu (18 sati po CET).

Engleski medii izdvajaju nekoliko moguća transfera, o kojima se prethodnih dana pisalo i uveliko najavljivalo.

Alžirac Said Benrahma je u prethodnom periodu bio jedan od najboljih igrača Brentforda. U posljednje dvije sezone imao je zavidan učinak od 27 golova i 25 asistencija.

West Ham je dugo ganjao ovog igrača i čini se na kraju ga “ulovio”, to će biti veliko pojačanje za Čekićare.

Druga velika vijest je dolazak Karlana Granta u WBA. On je prošle sezone kao napadač Huddersfielda postigao 19 golova i dobro je poznat menadžeru WBA Slavenu Biliću, koji ga je uspio dovesti u svoju momčad.

Huddersfield će za njega dobiti 15 milijuna funti, što je drugi najskuplji transfer u povijesti West Bromwicha.