Getty Images / Christopher Lee

15.10.2020 | 12.47

"Ne koristite moje ime kako biste pravili probleme MU"

Manchester United

Nogometaš Crvenih vragova Bruno Fernandes negirao je navode da su se on i trener Ole Gunnar Solskjaer posvađali na poluvremenu utakmice protiv Tottenhama.

Bruno Fernandes

Mike Hewitt/Getty Images

Prema prijašnjim navodima medija, portugalski nogometaš se raspravljao s norveškim trenerom tijekom poluvremena utakmice na Old Traffordu, koju su Crveni vragovi izgubili 6:1.

"Mnogo je spekulacija. Ono što se pričalo nije istina", rekao je Bruno.

"Zamijenjen sam na poluvremenu, ali to je bila tehnička odluka. Trener mi je rekao da je utakmica praktično gotova i da ću mu biti potreban u narednim utakmicama. Nisam bio zadovoljan ali nisam rekao ništa što bi moglo naškoditi ekipi. Ne koristite moje ime kako biste pravili probleme Unitedu. Atmosfera u ekipi je dobra, vidjet ćete već u sljedećoj utakmici".

Crveni vragovi narednu utakmicu igraju u nedjelju protiv Newcastlea.