Kepa: Imam samopouzdanja, mogu okrenuti situaciju

Premier League 6. lis 202016:24 > 16:24
Clive Rose, Getty Images Sport

Španjolski golman Kepa Arizzabalaga istaknuo je da se osjeća dobro u Chelseaju, iako situacija nije 'kao iz sna'.

Kepa je svojevremeno doveden kao veliko pojačanje londonskog kluba, ali se u posljednje vrijeme često suočavao sa kritikama.

Uz to, ovog ljeta je na ‘Stamford Bridge’ stigao i senegalski čuvar mreže Edouard Mendy.

“Osjećam se dobro, imam samopuzdanja. Možda situacija nije kao iz sna, ali i to se mora iskusiti”, rekao je Kepa.

“Uvjeren sam da mogu sve preokrenuti, kada budem imao priliku igrati, trudit ću se biti najbolji što mogu. Trenutno se osjećam dobro. Chelsea je veliki klub i sretan sam što sam tu”.

Kepa je ispao iz prvog sastava, u posljednje dvije utakmice za Chelsea je branio novopridošli senegalski vratar Edouard Mendy.