Tottenham dobio konkurenciju u utrci za Škriniara

Emilio Andreoli/Getty Images

Slovački branič primamljiv je mnogim klubovima u Europi, ali dva kluba iz Premier lige posebno su zapela za njega

Prva tri kola otvorili su oči predstavnicima kluba s obzirom na brojne probleme koje Fulham ima u obrani i svjesni su čelnici londonskog kluba da ako ne dovedu do kraja prijelaznog roka nekakvo pojačanje, ne gine im ekspresan povratak u Championship.

Djelovalo je da će Tottenham završiti posao, ali još se Spursi nisu dogovorili sa Interom oko odštete. Sa druge strane, Fulhamu je očajnički potrebno pojačanje u obrani i mogao bi da ući u priču. Inter traži 50 milijuna eura za Slovaka, a Tottenham je spreman ponuditi 10 milijuna manje. Tu se otvara prostor Fulhamu da dobije tu bitku.

Momčad sa Craven Cottagea je u prva tri kola zabilježila sva tri poraza uz čak 10 primljenih golova.