Werner zabio prvijenac, Mou i Lampard se porječkali!

Premier League 29. ruj 202021:43 > 21:46
Laurence Griffiths / Staff

Večeras se igra utakmica EFL kupa između Tottenhama i Chelseaja.

Nakon 45 minuta momčad Franka Lamparda vodi 1:0, a jedini pogodak na utakmici zabio je Timo Werner, kojem je ovo prvijenac u dresu novog kluba.

Werner je sjajno primio loptu na rubu šesnaesterca, te je matirao domaćeg golmana Llorisa.

Nakon što je ‘štrajkao’ u prva tri kola Premiershipa, bivši igrač Leipziga konačno je zatresao mrežu u plavom dresu i od njega se to očekuje i u idućim utakmicama.

Gosti su poveli u 19. minuti, a nekoliko minuta kasnije Jose Mourinho i Frank Lampard su se posvađali uz aut liniju. Portugalcu je zasmetalo što je Lampard stalno na nogama i što vrlo glasno bodri svoju momčad.

“Jebote, Frank, kad gubiš 3:0 nisi tako glasan”, navodno je rekao Mourinho Lampardu, prenijeli su engleski novinari.

“Sjedi i šuti”, odgovorio mu je Lampard, a žustra rasprava trajala je desetak sekundi.