Bilić otkrio što treba popraviti i najavio Chelsea

(Photo by Rui Vieira - Pool/Getty Images)

WBA je oživio dva poraza u prva dva kola Premier lige, a sutra na Hawthorns dolazi Lampardov Chelsea

Slaven Bilić još uvijek čeka na prvu pobjedu u Premier ligi. U prvom kolu su poraženi od Leicestera, dok je u drugom kolu za njih koban bio Everton, a hrvatski trener je u tom susretu i zaradio isključenje na poluvremenu.

‘Sad je sve drukčije i želimo zaustaviti ovaj pad, a to možemo učiniti samo ako ostanemo pozitivni. Možemo kritizirati, možemo biti ljuti, ali ne smijemo dopustiti da klonemo duhom. To je zadatak mene i mojih suradnika’ – rekao je Slaven Bilić uoči susreta s Chelseajem i dodao:

‘Od Evertona smo izgubili 5:2, ali je u našoj igri bilo puno dobrih stvari. Sve se okrenulo nakon crvenoga kartona, ali do tad smo igrali dobro i bili smo opasni. Naravno da nakon što si izgubio 5:2 ne možeš previše govoriti o pozitivnim stvarima, ali igra iz prvog poluvremena treba nam biti putokaz za dalje. Bili smo hrabri, bili smo rastrčani i tako moramo nastaviti. Ne smijemo raditi glupe pogreške u obrani i dobivati onakve crvene kartone. No, tek je početak sezone i još se puno toga dobrog može dogoditi’ – rekao je.

Sutra na Hawthorns dolazi Chelsea koji je u ovom prijelaznom roku napravio čudesne stvari i jasno je da Bilićevu momčad čeka još jedan težak zadatak.

‘Nevjerojatno je kakve je igrače Lampard uspio dovesti, ali to je veliki klub i to veliki klubovi rade. Mislim da im pod Lampardom neće trebati dugo vremena da kliknu i Chelseajevi navijači mogu se nadati da će se boriti za titule’ – rekao je hrvatski trener.

Ono što je veliki problem za Bilića je i manjak budžeta za nove igrače, no najavio je kako bi se na posudbu trebao vratiti Filip Krovinović, te da bi bilo dobro kad bi došao jedan napadač.