Bilić ga hitno treba: Blizu bivši igrač Cityja i Reala

Premier League 25. ruj 202013:33 > 13:38
(Photo by Clive Brunskill/Getty Images)

Nekoliko engleskih medija piše da je West Bromwich Albion našeg Slavena Bilića u kontaktu s 36-godišnjim Emmanuelom Adebayorom, koji je trenutačno bez kluba.

WBA hitno treba novog napadača, a EmmanuelAdebayor ima golemo iskustvo igranja u Premierligi u Arsenalu, Cityju i Tottenhamu. 36-godišnjak je posljednji put igrao za paragvajski klub Olympia, ali je otišao u srpnju nakon komplikacija zbog pandemije koronavirusa.

Adebayor je trenutno slobodan igrač i željan je još jednog pokušaja u Premierligi. A nedostaju mu samo još tri pogotka da uđe u klub 100.

Čelnici Baggiesa već su razgovarali s predstavnicima Adebayora te su navodno blizu dogovora, koji bi klubu koji očajnički želi dodati napadača sigurno pomogao u borbi za ostanak u ligi.

Iako je veteran bez kluba, piše se kako trenira dva puta dnevno u svom domu u Gani kako bi ostao spreman ako mu se ukaže prilika.