Wolvesi se ne šale! Dovode zvijezdu Juventusa

Premier League 22. ruj 202015:37 > 15:43
(Photo by Tullio M. Puglia/Getty Images)

Wolverhampton je u prethodnih nekoliko sezona doveo nekoliko odličnih pojačanja, a čini se da žele nastaviti taj trend.

Wolwesi su u prošloj sezoni bili najugodnije iznenađenje Premiershipa i oduševili su svojim igrama. Klub je dobre igre svojih igrača znao unovčiti jer su prije nekoliko dana prodali Dioga Jotu u Liverpool za skoro 45 milijuna eura. Ranije je klub napustio i desni bočni Doherty koji je za 20 milijuna eura prešao u Tottenham.

Wolwesi i ove sezone žele biti u gornjem dijelu tablice tako da žele dovesti zamjenu za Jotu. Mediji u Italiji pišu da bi Wolverhampton mogao dovesti veliko pojačanje iz Juventusa.

Naime, Tuttosport je objavio da se na meti Vukova nalazi Douglas Costa koji u Staroj dami nema minutažu koju želi. Nije nemoguće da Costa potpiše za Wolverhampton što bi zaista bilo ogromno pojačanje za ovaj klub.

Navodno i njegov agent Jorge Mendes želi da se ovaj transfer ostvari i nagovara Brazilca da prihvati ponudu. Ukoliko do toga dođe Juventus bi mogao zaraditi oko 25 milijuna eura. Treba reći da ovom mogućem transferu pomaže i to što je Mendes jedan od glavnih ljudi u Wolwesima.

Costa je u Juventus stigao prije dvije godine iz Bayerna za 40 milijuna eura.