Evra nema živaca: Navijači Uniteda moraju znati istinu!

Premier League 22. ruj 202014:43 > 14:50
Christopher Lee/Getty Images

Patrice Evra otvoreno je kritizirao čelnike Man. Uniteda.

United je poražen u subotu od Crystal Palacea 3:1, a mnogi navijači su razočarani.

Povezano

“Ovaj kluba mora prestati biti arogantan. Pa tu ima ljudi koji ne cijene Alexa Fergusona. Mi kao igrači smo poštovali legende, one koji su pisali povijest kluba. Danas se neki ljudi tih stvari lako odriču. Zbog čega? Zbog novca? Ugled kluba se narušava i navijači trebaju znati istinu”, poručio je Francuz koji je svojevremeno bio ljubimac navijača Uniteda.

Ističe da je bez dlake na jeziku, dok pojedini bivši igrači šute, te se nadaju da će dobiti posao u klubu.

“Znam da ima bivših igrača koje je strah pričati neke stvari jer se nadaju da će dobiti posao u klubu. Mene to ne zanima jer ne trebam Man. Uniteda, ja ga volim”, poručio je Evra.