Liga Kup: Pobjede Arsenala i Liverpoola

Premier League 25. lis 201622:52 > 22:57
Mike Hewitt, Getty Images Sport

Arsenal, Liverpool, Hull i Newcastle plasirali su se u četvrtfinale Liga Kupa Engleske.

Liverpool je u okršaju premijerligaša slavio na Anfieldu protiv Tottenhama 2: 1. Daniel Sturridge postigao je oba gola za Liverpool prvi u 9, a drugi u 64. minuti. Tottenham je svoj gol postigao u 76. minuti kada je s bijele točke precizan bio Jansen.

Arsenal je s 2: 0 slavio protiv Readinga, a golove za pobjedu postigao je Alex Chamberlain u 33. i 77. minuti susreta.Newcastle je uvjerljivo slavio u dvoboju sa Prestonom – bilo je 6: 0, a Aleksandar Mitrović postigao je dva gola (u 19. i 56. minuti). Diame se također dva puta upisao u strijelce, a precizni su bili i Ritchie i Perez.

Hull je rezultatom 2: 1 kao gost svladao Bristol City. Maguire i Dawson bili su strijelci za Hull, a poraz je u trećoj minuti nadoknade vremena samo ublažio Tomlin.