Klopp pomoćniku: Jesi li normalan, to nikada ne radimo

Premier League 21. ruj 202010:33 > 10:37
Justin Setterfield/Getty Images

Liverpool je u derbiju drugog kola Premiershipa na gostovanju pobijedio Chelsea s 0:2. Junak dana bio je Sadio Mane koji je zabio oba gola za Redse.

Posao prvaku je olakšao i Andreas Christensen koji je u finišu prvog poluvremena dobio crveni karton, pa su gosti cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem više.

Kada je stoperu Plavaca sudac Tierney pokazao put u svlačionicu uslijedio je pljesak s klupe Redsa što je iznerviralo Juergena Kloppa.

“Jesi li lud? Mi nikada, baš nikada to ne radimo, je li to jasno?”, zagalamio je Nijemac na jednog od svojih pomoćnika.

Nakon utakmice stiglo je i objašnjenje jednog od najboljih trenera današnjice koji s Liverpoolom radi zaista odličan posao.

“Nije to bio jedan od rezervnih igrača, nego drugi član stručnog stožera, već sam mu rekao što mislim o tome i on je to prihvatio. U tom trenutku to nije bilo nešto što sam želio vidjeti”, rekao je Klopp.