Bilić poludio na suca i zaradio isključenje!

Premier League 19. ruj 202014:34 > 14:40
(Photo by Alex Livesey/Getty Images)

Slaven Bilić zaradio je isključenje u drugom kolu Premierlige na gostovanju kod Evertona.

WBA našeg Slavena Bilića odlično je krenuo u gostima protiv Evertona. Već u desetoj minuti Diangana je solo prodorom došao do ruba 16-erca i sjajnim udarcem pogodio lijevi vratarev dio mreže.

Međutim, do poluvremena se sve promijenilo. Prvo je Calvert-Lewin glavom pogodio iz blizine, a onda James Rodriguez upisao svoj prvijenac u dresu Evertona fantastičnim udarcem izvan 16-erca.

Osim što je primio drugi pogodak u najgorem trenutku, Bilić je ostao i bez isključenog Kierana Gibbsa nakon incidenta s Jamesom Rodriguezom bez lopte. Odluke suca Mikea Deana iznervirale su Slavena Bilića, koji se nije mogao suzdržati nakon isteka prvih 45 minuta te je i on zaradio isključenje.

Nadu WBA u nastavku je ponudio Matheus Pereira, koji je zabio prekrasan pogodak iz slobodnog udarca, ali Everton je na kraju upisao uvjerljivu pobjedu od 5:2, a proslavio se napadač Calvert-Lewin, koji je postigao hat-trick. Odličnu utakmicu odigrao je i James, koji je pokazao kako će biti veliko pojačanje za Ancelottijevu momčad.

S druge strane, WBA je primio osam pogodaka u prve dvije utakmice, Bilića potencijalno čeka kazna, a momčad pod hitno treba popraviti obranu. Everton nakon dva kola ima maksimalnih šest bodova, dok je WBA na dnu bez boda.