Chelsea u novom ruhu do slavlja, golčina Jamesa (VIDEO)

Laurence Griffiths/Getty Images

Nogometaši Chelseaja nisu blistali na startu Premiershipa, ali su ostvarili pobjedu na gostovanju kod Brightona rezultatom 3:1.

Dan Istitene/Getty Images

Odličnu utakmicu su odigrali Chelsea i Brighton, a “Bluesi” su došli do pobjede uz dosta sreće.

Timo Werner je na sjajan način debitirao za Chelsea, u 23. minuti izborio je penal, a realizirao ga je Jorginho.

Nakon toga Brighton je pokušavao doći do izjednačenja, a to se dogodilo u 54. minuti, kada lijepo zabija Leandro Trossard. Belgijac je pucao s nekih 20-ak metara iskosa i pogodio desni donji kut Kepe za izjednačenje.