Crystal Palace na korak od dovođenja alžirske zvijezde!

Premier League 14. ruj 202012:26 > 12:32
David Rogers / Staff

Crystal Palace je vrlo blizu dovođenja jednog od najboljih igrača prošlosezonskog izdanja Championshipa.

Ako ste prošle sezone pratili Championship u programu Sport Kluba, sigurno ste primjetili hit igrača godine, Saida Benrahmu koji je briljirao u dresu Brentforda.

Alžirski 25-godišnjak odigrao je 46 utakmica, postigao 17 golova uz deset asistencija, Brentford je u konačnici izgubio u finalu doigravanja od Fulhama. U klubu nisu mogli odoljeti ponudama za neke od svojih najboljih igrača pa je tako sjajni Ollie Watkins transferiran u Aston Villu za 33 milijuna funti što je najveći izlazni posao iz Championshipa u povijesti lige.

Benrahma je uz Watkinsa bio hit igrač sezone, a za njegove usluge zainteresirani su brojni klubovi koje za sada odbija visok iznos koji zahtjevaju u Brentfordu. Ipak, to se ne odnosi na Crystal Palace koji je spreman platiti traženih 20 milijuna funti. Momčad sa Selhurst Parka već je ranije ovog ljeta dovela talentiranog Eberechija Ezea iz Queens Park Rangersa, a na pomolu je i transfer Iranca Samana Ghoddosa iz francuskog Amiensa.