Neslavan povratak u PL: Bilićev WBA izgubio od Lisica

(Photo by Rui Vieira - Pool/Getty Images)

Na otvaranju Premiershipa hrvatski trener nije prošao najbolje, Leicester je slavio na Hawthornsu

Novo poglavlje u Premier ligi za Slavena Bilića nije počelo baš najbolje, jer Leicester je u gostima slavio 3:0. Sva tri pogotka pala su u drugom poluvremenu.

Momčad Brendana Rodgersa bila je bolja u prvom poluvremenu, ali mreže su mirovale. Bolju igru su na kraju okrunili pogotkom u 57. minuti kada je prvijenac zabio Castagne.

U 73. minuti dosuđen je kazneni udarac za goste koji je realizirao Jamie Vardy, a novi kazneni udarac dosuđen je opet u 85. minuti te je i ovog puta bio uspješniji engleski napadač.

WBA u sljedećem kolu ide u goste Evertonu, ali prije toga trebaju odraditi susret Liga kupa protiv Harrogatea.