Vatreno krštenje Fulhama na startu nove sezone PL (SK2)

Premier League 12. ruj 202010:17 > 10:19
Ilustracija: Foto: sportklub

Fulham i Arsenal će na Craven Cottageu otvoriti novu sezonu Premier lige. Prijenos susreta je u 13:30 na našem kanalu Sport Klub 2

Težak posao za Scotta Parkera i njegovu momčad. Klub koji je prije mjesec dana na Wembleyju pobijedio u najskupljoj utakmici na svijetu i osigurao ekspresan povratak u najviši rang engleskog nogometa imat će vatreno krštenje.

U nikad jačoj Premier ligi, Fulham će imati težak zadatak izbjeći novu relegaciju, to je već svima jasno, no menadžer Scott Parker tvrdi kako će upravo navedenu situaciju koristiti kako bi dodatno motivirao svoje suigrače. Već prvo kolo daje naznaku što ih čeka – na čuveni Craven Cottage stiže Arsenal, moćni Arsenal pojačan brojnim novim imenima.

Mikel Arteta je na novom početku. Preuzeo je Topnike u vrlo nezavidnoj situaciji prošle sezone, ali sad je imao vremena posložiti kockice i umetnuti u momčad svoju viziju, no već u prvom kolu bit će suočen s brojnim problemima. Sigurno neće nastupiti David Luiz, Chambers, Martinelli i Mustafi, a upitan je i Sokratis.

Pobjeda u Community Shieldu nad Liverpoolom osigurala je na Emiratesu dobru atmosferu uoči početka sezone, a sad je na momčadi da to pretoči na teren na startu domaćeg prvenstva. Najzvučnije pojačanje dosad je definitivno Willian i njega očekujemo na terenu u prvom kolu, ako ne od prve minute, onda definitivno kao zamjenu. Scott Parker nema problema s ozljedama i svi igrači su mu na raspolaganju, uključujući i najzvučnije pridošlice Marija Leminu (Southampton) i Kennyja Tetea (Lyon).

Tri boda su očekivani ishod ovog susreta, no u Premier ligi prognozirati je vrlo nezahvalno. Susret počinje u 13:30, a prijenos je na našem kanalu Sport Klub 2.