Mourinho: Messi može ići samo u klub koji to ne poštuje

Getty Images/Catherine Ivill

Nakon što je Lionel Messi definitivno obećao vjernost katalonskom velikanu na još godinu dana, sve je prokomentirao i trener Spursa #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Ovih tjedana svjedočili smo neviđenoj trakavici između Barcelone i Lea Messija. City ga je žarko želio, no na kraju se Argentinac ipak odlučio na ostanak u voljenom klubu.

Što će se dogoditi sljedećeg ljeta, nitko ne zna, ali očito je da Messi napušta klub te će u prvom redu biti Građani koji jednostavno mogu platiti sve što želi argentinski nogometaš.

Nakon što se sve smirilo, na tu temu nije ostao imun ni trener Tottenhama Jose Mourinho koji je morao nešto reći:

‘Mi smo klub koji poštuje financijski fair-play. Messi može ići samo u klub koji to ne poštuje, a budite sigurni da Tottenham nije taj klub’ – kratko je definirao cijelu situaciju portugalski trener.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas