Carlova mega momčad: Everton potvrdio treće pojačanje!

Francesco Pecoraro/Getty Images

Everton se ove sezone ne šali sa pojačanjima. Ancelotti je konačno uspio ponovo udružiti snage sa Jamesom Rodriguezom, a iz Napolija je stigao i Allan.

A Allanu i Jamesu se u veznom redu Evertona pridružuje još jedan itekako provjeren igrač.

Everton je naime, sinoć službeno potvrdio transfer Abdoulayea Doucourea iz Watforda. Klub sa Goodison je tako iskoristio činjenicu da je Watford ispao u Championship i za nešto više od 22 milijuna funti “zgrabio” sjajnog 27-godišnjeg veznjaka.

Doucoure je član Watforda bio od veljače 2016. godine kada je u ovaj klub stigao iz Rennesa za 10-ak milijuna eura. Do sada je uspio skupiti 129 nastupa u Premier ligi, postigao je i 17 golova i upisao 12 asistencija u elitnom rangu engleskog nogometa.