Ferdinand: Sancho je prijeko potreban Unitedu

Premier League 12. kol 202011:47 > 11:51
Getty Images/Lars Baron

Nekadašnji kapetan Manchester Uniteda Rio Ferdinand nada se da će Crveni vragovi uspjeti dovesti Jadona Sancha ovog ljeta

Crveni vragovi još uvijek nisu odustali od dovođenja igrača Dortmunda bez obzira što je njihov sportski direktor Michael Zorc jučer rekao da Sancho ostaje u klubu i sljedeće sezone. Njemački klub za 20-godišnjeg Engleza traži 100 milijuna funti.

Povezano

“Manchester United mora dovoditi najbolje igrače sa tržišta. Sancho je fantastičan.

Ako dođe, podići će kvalitetu ekipe, bez ikakve sumnje. Unitedu su potrebni vrhunski igrači koji će imati utjecaj na startnih 11, a Sancho spada u tu kategoriju.

Ako pogledate uspješne periode u povijesti Manchester Uniteda, igrači su se borili za svaku poziciju u momčadi.

Kada biste izvadili jednog igrača i uveli njegovu zamjenu, to se uopće ne bi odrazilo na kvalitetu“, podseća Ferdinand.