Liverpool predstavio prvo pojačanje

Premier League 10. kol 202020:28 > 20:34
Photo by Sebastian Widmann/Bongarts/Getty Images )

Liverpool je večeras objavio kako je potpisao lijevog beka Kostasa Tsimikasa iz Olympiakosa.

Dvadesetpetogodišnji grčki internacionalac, koji je tri puta igrao za reprezentaciju Grčke, pridružio se novog prvaku Premier lige nakon što je danas potpisao ugovor u prostorijama kluba.

“Jako sam sretan, vrlo sam ponosan što sam ovdje. Za mene je ovo najveći klub na svijetu. Čast mi je biti ovdje i dat ću sve od sebe “, rekao je Tsimikas za službenu web stranicu Liverpoola u ekskluzivnom intervjuu nakon što je završio svoj transfer.

“Liga mi se sviđa, gledam je na TV-u i imao sam želju igrati u Premier ligi. To je oduvijek bio moj san. Mogu biti na najvišoj razini ako budem predano radio i ako se fokusiram na ono što trener želi. Želim postići najviše ciljeve, osvojiti Premier ligu i Ligu prvaka”, dodao je.

On je ranije igrao na posudbama u Esbjergu (Danska) i Willemu II (Nizozemska). U listopadu 2018. godine je debitirao za Grčku.