Willian u Arsenalu, a Pedro seli u Italiju

Clive Brunskill/Getty Images

Popularni Brazilac u redovima Chelseaja proteklih sedam godina, promijenio je londonsku adresu.

Willian je novi igrač Arsenala, javio je poznati nogometni novinar Fabrizio Romano pozivajući se na izvore unutar uprave Arsenala.

Brazilac koji je proteklih sedam godina proveo u Chelseaju osvojivši dva puta Premier ligu, pismom na društvenim mrežama oprostio se od svog sada bivšeg kluba.

Javna je tajna kako je Arsenal prije nekoliko dana dogovorio ugovor s Willianom, slobodnim igračem za kojeg iz tog razloga neće platiti odštetu, a Brazilcu se nije selilo iz Londona.

Willian je za Chelsea odigrao 339 utakmica, postigao je 63 pogotka. Ranije u karijeri igrao je za ukrajinski Šahtar.

Istovremeno, nakon pet godina, također po isteku ugovora, londonski klub napušta i Španjolac Pedro Rodriguez koji će karijeru nastaviti u Romi.